Гайковерт TOPTUL KAAA1220
TOPTUL KAAA1220 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL KAAA1220
Усі ціни 15 →Гайковерт пневматический Toptul 3/8" (KAAA1220) | 6 954 грн. |
Пневмогайковерт Toptul KAAA1220 3/8“ 271Hm | 6 954 грн. |
Пневматичний гайкокрут TOPTUL KAAA1220 | 6 954 грн. |
Пневмогайковерт для шиномонтажа TOPTUL 3/8 271N/m 10000 об/мин KAAA1220 | 6 954 грн. |
Гайковерт Toptul пневмо для шиноматажу 3/8" 271N/m 10000 об/мин (KAAA1220) | 6 954 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →