Гайковерт TOPTUL KAAA1640
TOPTUL KAAA1640 без кейсакейс, головки |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL KAAA1640
Усі ціни 16 →Гайковерт пневматический Toptul 1/2" (KAAA1640) | 7 292 грн. |
Гайковерт для СТО TOPTUL 1/2 813N/m 8000об/мин KAAA1640 | 7 292 грн. |
Пневматичний гайкокрут TOPTUL KAAA1640 | 7 292 грн. |
Гайковерт Toptul пневматичний 1/2" 813N/m (KAAA1640) | 7 292 грн. |
Гайковерт TOPTUL пневматический 1/2" 813N/m (KAAA1640) KAAA1640 | 7 292 грн. |
ще 11 пропозицій
Особливості комплектації:
- Модель KAAA1640 — в комплекті тільки гайковерт
- Модель GDAI2701 — в комплекті гайковерт KAAA1640, кейс і набір насадок
Модификації TOPTUL KAAA1640
Ціни на TOPTUL KAAA1640 |
---|---|---|---|---|
TOPTUL KAAA1640 | від 7 292 грн. | 16 пропозицій | ||
TOPTUL GDAI2701 | від 10 552 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →