Вантажна шина Torque FTL311 385/55 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Torque FTL311 385/55 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Torque 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Torque.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Torque FTL311 385/55 R22.5 160K
Torque FTL311 (прицепная) 385/55 R22.5 160K | 11 289 грн. |
Torque FTL311 (руль/прицеп) 385/55 R22.5 160K 20PR | 12 050 грн. |
Грузовые шины Torque FTL311 (прицепная) 385/55 R22.5 160K 20PR 1001550469 | 12 824 грн. |
Torque FTL311 причіпна причіпна (385/55R22,5 160K) 401540 | 12 012 грн. |