Зимова шина Kormoran Stud 2 205/60 R16 96T
Відео 9Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Kormoran Stud 2 205/60 R16 96T 205/60 R16 96 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kormoran 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kormoran.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kormoran Stud 2 205/60 R16 96T
Усі ціни 26 →Шина Kormoran Stud 2 205/60 R16 96T XL под шип | 2 460 грн. |
Kormoran Stud 2 205/60 R16 96T XL (под шип) | 2 476 грн. |
Kormoran Stud 2 205/60 R16 96T XL (під шип) | 2 704 грн. |
Зимние шины Kormoran Stud 2 205/60 R16 96T XL 1001187834 | 2 516 грн. |
Kormoran Stud 2 (205/60R16 96T) | 2 414 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kormoran Stud 2 205/60 R16 96T
Ціни на Kormoran Stud 2 205/60 R16 96T |
---|---|---|---|---|
Kormoran Stud 2 205/60 R16 96T | від 2 362 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →