Зимова шина Toyo Observe GSi-6 HP 225/45 R18 95V
Відео 9Фото 13 |
Виберіть розмір шин
Toyo Observe GSi-6 HP 225/45 R18 95V 225/45 R18 95 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toyo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toyo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toyo Observe GSi-6 HP 225/45 R18 95V
Усі ціни 34 →Шина Toyo Observe GSi-6 HP 225/45 R18 95V XL FR | 5 266 грн. |
Toyo Observe GSi-6 HP 225/45 R18 95V XL FR | 5 192 грн. |
Toyo Observe GSi-6 HP 225/45 R18 95V XL FR | 5 390 грн. |
Toyo Observe GSi6 225/45 R18 95V | 6 153 грн. |
Toyo Observe GSi-6 HP (225/45R18 95V) | 5 085 грн. |
ще 20 пропозицій
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Toyo Observe GSi-6 HP 225/45 R18 95V
Ціни на Toyo Observe GSi-6 HP 225/45 R18 95V |
---|---|---|---|---|
Toyo Observe GSi-6 HP 225/45 R18 95V | від 4 984 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Китай є Китай якщо є можливість бери дорожче.