Литий диск Replica R331 8,5x18/5x114,3 ET38 DIA73,1
від 6 955 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Replica R331 4
Характеристики
Replica R331 8,5x18/5x114,3 ET38 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica R331 8,5x18/5x114,3 ET38 DIA73,1
Replica Replica Subaru R331 8.5x18 5x114.3 ET38 DIA73.1 MGR | 6 955 грн. |
Replica Replica KIA R331 8.5x18 5x114.3 ET38 DIA73.1 MGR | 6 955 грн. |
Replica Replica Toyota R331 8.5x18 5x114.3 ET38 DIA73.1 MGR | 6 955 грн. |
Закрити
Схожі