Зимова шина BF Goodrich G-Force Winter 2 225/45 R18 95V
Відео 8Фото 5 |
Виберіть розмір шин
BF Goodrich G-Force Winter 2 225/45 R18 95V ТОП-5малошумна 225/45 R18 95 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BF Goodrich 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BF Goodrich.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BF Goodrich G-Force Winter 2 225/45 R18 95V
Усі ціни 12 →Шина BFGoodrich g-Force Winter 2 225/45 R18 95V XL | 4 790 грн. |
BFGoodrich G-Force Winter 2 225/45 R18 95V XL | 5 076 грн. |
BFGoodrich G-Force Winter 2 225/45 R18 95V XL | 5 170 грн. |
BFGoodrich G-Force Winter 2 (225/45R18 95V) | 4 864 грн. |
BFGoodrich G-Force Winter 2 225/45 R18 95V | 4 885 грн. |
ще 7 пропозицій
М'яка, тихіше мішеліну, незважаючи на ресунок протектора гребе добре в каші та в сухому снігу. Баланс ціна якості. У теплу погоду на швидкості шашки не робити. На льоду, як усі нешипування. користуюся BF Goodrich G-Force Winter 2 195/55 R15 85H місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації BF Goodrich G-Force Winter 2 225/45 R18 95V
Ціни на BF Goodrich G-Force Winter 2 225/45 R18 95V |
---|---|---|---|---|
BF Goodrich G-Force Winter 2 225/45 R18 95V | від 4 790 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →