Зимова шина Toyo Observe S944 215/45 R16 90H
Відео 6Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Toyo Observe S944 215/45 R16 90H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toyo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toyo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toyo Observe S944 215/45 R16 90H
Усі ціни 7 →Toyo OBSERVE S944 215/45 R16 90H XL RG (8042765770) | 8 060 грн. |
Toyo Observe S944 215/45 R16 90H | 5 471 грн. |
Шини Toyo Observe S944 215/45 R16 90H XL | 5 229 грн. |
TOYO OBSERVE S944 215/45 R16 90H XL | 4 696 грн. |
Toyo Observe S944 215/45 R16 90H XL 3855100 | 4 802 грн. |
Toyo Observe S944 215/45 R16 90H XL | 5 135 грн. |
Toyo OBSERVE S944 3PMSF 215/45 R16 90H XL | 5 242 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →