Литий диск JH H880 8x18/6x139,7 ET25 DIA106,1
від 6 744 до 8 580 грн. Порівняти ціни 23 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):106.1 мм Виліт (ET):25 мм |
Модифікації JH H880 3
Характеристики
JH H880 8x18/6x139,7 ET25 DIA106,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JH 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JH.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити JH H880 8x18/6x139,7 ET25 DIA106,1
Сортувати
JH H880 R18 W8 PCD6x139,7 ET25 DIA106.1 BMF | 7 242 грн. |
JH 880 8x18 6x139.7 ET25 DIA106.1 HB | 7 493 грн. |
JH 880 8,0x18/6x139,7 D106,1 ET25 HB | 6 902 грн. |
JH JH JH-880 (R18 W8.0 PCD6x139.7 ET25 DIA106.1) HB | 7 892 грн. |
Диски JH H880 8x18 6x139,7 ET25 DIA106,1 (BMF) | 7 381 грн. |
ще пропозиції 18 → |
Закрити
Схожі