MESH система TP-LINK Deco M5 (2-pack)
Відео 39Фото 23 |
Елегантна і продуктивна двохдіапазонна і трьохканальна бездротова MESH-система, призначена для створення протяжної безшовної мережі Wi-Fi 5. Комплект складається з двох блоків, кожен з яких оснащений двома універсальними портами Gigabit Ethernet з автоматичним розпізнаванням типи підключення WAN або LAN). Обидва блоки здатні повноцінно виконувати функції MESH-роутерів класу АС1300, забезпечують значну теоретичну швидкість підключення (до 300 Мбіт/с при 2,4 ГГц і до 867 Мбіт/з при використанні несучої частоти 5 ГГц).
MESH-система TP-LINK Deco M5 (2-pack) позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2019 року, орієнтований на обслуговування багатокімнатних квартир, невеликих двоповерхових будинків та інших просторих житлових зон (до 350 м²), насичених бездротовими пристроями. Корпуси блоків системи мають простий і елегантний зовнішній дизайн, який легко впишеться в будь-який сучасний інтер'єр.
Вбудовані антени (по 4 шт. в кожному блоці) і підтримка технології MU-MIMO забезпечує високу швидкість передачі даних, якої вистачить для комфортного перегляду IPTV-трансляцій FullHD/4K-роздільної здатності, участі в багатокористувацьких відеоконференціях, комфортного геймінга і т. п. Правильна установка елементів системи дозволяє вирішити проблему «мертвих» зон, збільшити стабільність з'єднань і уникнути прокладки кабелю.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TP-LINK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TP-LINK.
Купити TP-LINK Deco M5 (2-pack)
Усі ціни 65 →TP-LINK Deco M5 AC1300 Whole Home Mesh Wi-Fi System (2-pack) DECO M5 (2-PA | 5 999 грн. |
TP-LINK DECO M5 (2-PACK) | 5 355 грн. |
Бездротова система Wi-Fi TP-LINK DECO-M5-2-PACK | 5 999 грн. |
Wi-Fi роутер/Повторювач TP-Link Deco M5 (2-pack) | 5 685 грн. |
Маршрутизатор Wi-Fi TP-Link Deco M5 2-Pack | 6 000 грн. |
Модификації TP-LINK Deco M5 (2-pack)
Ціни на TP-LINK Deco M5 (2-pack) |
---|---|---|---|---|
TP-LINK Deco M5 (1-pack) | від 1 199 грн. | 55 пропозицій | ||
TP-LINK Deco M5 (2-pack) | від 5 301 грн. | 66 пропозицій | ||
TP-LINK Deco M5 (3-pack) | від 7 510 грн. | 70 пропозицій |