MESH система TP-LINK Deco X50 (1-Pack)
Відео 31Фото 6 |
TP-LINK Deco X50 (1-Pack)
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 3 порти, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:574 Мбіт/с
5 ГГц:2402 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 20 dBm, 2 антен(и), незнімні
Мережеві порти з автораспознаванием LAN / WAN. Сумарна теоретична швидкість за двома діапазонами до ~3000 Мбіт / с.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики Deco X50 (1-Pack)
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TP-LINK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TP-LINK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TP-LINK Deco X50 (1-Pack)
Усі ціни 31 →TP-LINK Deco X50 AX3000 Whole Home Mesh WiFi 6 Unit (1-pack) DECO X50 1-PA | 3 999 грн. |
WiFi Mesh система TP-Link Deco X50 (1-pack) DECO-X50-1-PACK | 3 999 грн. |
TP-Link Deco X50 (1-pack) DECO-X50-1-PACK | 3 999 грн. |
TP-Link Deco X50 1-pack | 3 999 грн. |
Маршрутизатор TP-Link deco x50 1pk (deco-x50-1-pack) | 3 797 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації TP-LINK Deco X50 (1-Pack)
Ціни на TP-LINK Deco X50 (1-Pack) |
---|---|---|---|---|
TP-LINK Deco X50 (1-Pack) | від 3 459 грн. | 31 пропозиція | ||
TP-LINK Deco X50 (2-Pack) | від 6 185 грн. | 53 пропозиції | ||
TP-LINK Deco X50 (3-Pack) | від 9 785 грн. | 46 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →