Каструля Tramontina Trento 20805/028
Фото 4 |
Tramontina Trento 20805/028 4 л6 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Trento 20805/028
Усі ціни 17 →TRAMONTINA TRENTO (20805/028) | 7 440 грн. |
Каструля Tramontina Trento 28 см 6 л (20805/028) | 8 520 грн. |
Кастрюля Tramontina Trento 28 см 6 л (20805/028) | 8 520 грн. |
TRAMONTINA TRENTO (20805/028) | 7 403 грн. |
Кастрюля tramontina trento чугун кастрюля 6л (20805/028) | 5 133 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Tramontina Trento 20805/028
Ціни на Tramontina Trento 20805/028 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Trento 20805/024 | від 4 053 грн. | 17 пропозицій | ||
Tramontina Trento 20805/028 | від 4 746 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →