USB-флешка Transcend JetFlash 370 32 ГБ
Відео 1Фото 4 |
Transcend JetFlash 370 32Gb 32 ГБ64 ГБ |
|
Практичний споживчий накопичувач середньої цінової категорії з інтерфейсом USB 2.0, продуктивності якого вистачає для більшості типових сценаріїв використання таких пристроїв. Важливою перевагою цієї моделі стала прекрасна сумісність з будь-якими стандартами інтерфейсу USВ від v1.1 до v3.2. При цьому накопичувач детектується і автоматично встановлюється всіма версіями операційних систем сімейства Windows/ Підійде для зберігання і перенесення різних документів, електронних таблиць, презентацій, фото/відео та іншого інформаційного контенту.
USB-накопичувач Transcend JetFlash 370 32 ГБ здатний демонструвати прийнятну швидкість послідовного читання/запису (11/15 Мбайт/с). Невеликі габаритні розміри корпусу-моноблока і мінімальна вага (8,5 г) дають змогу носити пристрій в будь-якій кишені або сумці. Підтримується ексклюзивним фірмовим ПО Transcend Elite, який дозволяє захищати файли за допомогою 256-бітного AES-шифрування, а також може створювати резервні копії та організовувати синхронізацію з локальним ПК або хмарні сховища Dropbox/GoogleDrive.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Купити Transcend JetFlash 370 32 ГБ
Усі ціни 26 →Transcend JetFlash 370 32Gb (TS32GJF370) White | 258 грн. |
USB флеш накопитель Transcend 32Gb JetFlash 370 (TS32GJF370) TS32GJF370 | 261 грн. |
Transcend 32 Gb JetFlash 370 TS32GJF370 | 319 грн. |
Transcend JetFlash 370 32GB White (TS32GJF370) TS32GJF370 | 219 грн. |
Transcend 32Gb JetFlash 370 (TS32GJF370) TS32GJF370 | 208 грн. |
3 1 6 5 |
Нормальне співвідношення ціна/якість Простий дизайн, міцний, відомий виробник, прийнятна швидкість читання/запис-19/10 Останнім часом дані моделі перестали ставити LED індикатор і незрозуміло, працює флеш чи ні. |
крепкий корпус,приемлемая скорость запись/чтение-10/25,индикатор,солидный производитель. их нет |
Модификації Transcend JetFlash 370
Ціни на Transcend JetFlash 370 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 370 32 ГБ | від 197 грн. | 26 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 370 64 ГБ | від 221 грн. | 27 пропозицій |