USB-флешка Transcend JetFlash 890 256 ГБ (TS256GJF890S)
Відео 3Фото 9 |
Transcend JetFlash 890 256Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend JetFlash 890 256 ГБ
Усі ціни 8 →USB флеш накопичувач Transcend 256GB JetFlash 890 USB 3.1/Type-C (TS256GJF | 1 832 грн. |
TS256GJF890S TS256GJF890S | 1 939 грн. |
USB флеш накопичувач Transcend 256GB JetFlash 890 USB 3.1/Type-C (TS256GJF | 1 585 грн. |
Transcend USB флеш накопичувач Transcend 256GB JetFlash 890 USB 3.1/Type-C | 1 585 грн. |
Transcend 256GB JetFlash 890 Type-C (TS256GJF890S) ts256gjf890s | 1 585 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості usb-флешки Transcend JetFlash 890 256Gb:
- Корпус із захистом від пилу та вологи
Модификації Transcend JetFlash 890
Ціни на Transcend JetFlash 890 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 890 16 ГБ | від 692 грн. | 4 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 890 32 ГБ | від 559 грн. | 29 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 890 64 ГБ | від 673 грн. | 15 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 890 128 ГБ | від 987 грн. | 9 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 890 256 ГБ | від 1 418 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →