USB-флешка Transcend JetFlash 710 64 ГБ
Фото 10 |
Transcend JetFlash 710 64Gb |
|
Ультракомпактний флеш-накопичувач ємністю 64 Гб зі швидкісним інтерфейсом USB 3.1 Gen 1. Відрізняється максимально малими габаритними розмірами міцного металевого корпусу, який лише трохи більше самого інтерфейсного роз'єму. Це зручно при використанні з ноутбуком або ультрабуком і накопичувач можна спокійно залишати в роз'ємі мобільного комп'ютера, не побоюючись зламу і пошкодження порту.
Виробником позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії, призначений для зберігання текстових документів, електронних таблиць, презентацій, фотографій, відеоматеріалів і будь-якого іншого цифрового контента. Флешка Transcend JetFlash 710 64 ГБ також підійде на роль носія цифрового ключа. Апаратною основою пристрою стала зв'язка якісної TLС флеш-пам'яті і актуального контролера від Phison, здатна демонструвати високу швидкість послідовного читання (до 90 Мбайт/с) і помірну швидкість запису (до 24 Мбайт/с). Корпус, виконаний за технологією COB (Chip on Board) робить накопичувач повністю стійким до пилу, ударів і бризок води.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
- Вологостійкий і ударостійкий корпус
Модификації Transcend JetFlash 710
Ціни на Transcend JetFlash 710 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 710 32 ГБ | від 491 грн. | 20 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 710 64 ГБ | від 589 грн. | 1 пропозиція | ||
Transcend JetFlash 710 128 ГБ | від 790 грн. | 23 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 710 256 ГБ | від 1 311 грн. | 13 пропозицій |