USB-флешка SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 64 ГБ (SDDDC4-064G-G46)
Відео 18Фото 11 |
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 64Gb |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Купити SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 64 ГБ
Усі ціни 25 →USB-флешка SanDisk 64GB Dual Drive Luxe Usb 3.1+USB-C (SDDDC4-064G-G46) | 490 грн. |
USB-флешка SanDisk 64GB Dual Drive Luxe Usb 3.1+USB-C (SDDDC4-064G-G46) | 486 грн. |
SanDisk Ultra Dual Luxe 64Gb USB 3.1 Type-C (SDDDC4-064G-G46) Silver | 484 грн. |
Накопичувач SanDisk 64GB USB-Type C Dual Drive Luxe (SDDDC4-064G-G46) SDDD | 439 грн. |
Накопитель USB 3.1 SanDisk Ultra Dual Luxe Type-C 64Gb (150 Mb/s) SDDDC4-0 | 567 грн. |
Підтримка OTG (USB 3.2 gen1 та USB-C) Дуже сильно гріється під час роботи (майже до рук неможливо взяти) Георгий Щербаков: користуюся SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 64Gb кілька місяців |
Зручний висувний механізм
SanDisk Ultra Dual типу C-це високошвидкісна металева флешка, яка наводить мости між старими гаджетами з портами USB A і новими пристроями з USB-C. У неї не зовсім звичайна конструкція: обидва коннектора розташовані на різних полюсах корпусу, USB з закривається за допомогою обертового захисного ковпачка, а порт USB A навпаки втоплений всередину металевого корпусу.
Швидкість читання до 150 МБ / с
Для флешки заявлена підтримка OTG і швидкість читання до 150 МБ/с.при ручних вимірах виходить навіть трішки більше норми ― близько 165 і 55 – 70 МБ/с при записі. В останньому випадку швидкість змінювалася залежно від типу копійованих файлів і пристрої, на які вони переносилися. Це цілком стандартний показник для моделей з інтерфейсом USB 3.2 gen1. Звичайно, зустрічаються моделі і швидше (наприклад, Samsung DUO Plus і Transcend JetFlash 930C), однак і коштують вони в 2 – 3 рази дорожче.
Фірмовий додаток SanDisk Memory Zone
А ось конкурентів з подвійним інтерфейсом у неї не так вже й багато. А штука корисна, вона здорово розширює сценарії використання флешки. Наприклад, ви можете швидко скопіювати фотоархів в RAW зі свого камерафона на старий робочий ПК, або швидко скопіювати бібліотеку семплів зі студійного ноутбука на iPad, не вдаючись до допомоги перехідників, Airdrop або хмарних сервісів. Додатковим бонусом є підтримка мобільного додатку SanDisk Memory Zone за допомогою якого користувач може автоматично створити резервні копії фотографій, відеороликів, музики і документів зі смартфона або планшета. Правда, дружить вона лише з ОС Android.
Модификації SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C
Ціни на SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 32 ГБ | від 354 грн. | 35 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 64 ГБ | від 400 грн. | 25 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 128 ГБ | від 563 грн. | 38 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 256 ГБ | від 1 037 грн. | 33 пропозиції | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 512 ГБ | від 2 087 грн. | 25 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 1024 ГБ | від 3 984 грн. | 12 пропозицій |