Карта пам'яті Transcend SD 340S UHS-I U3 V30 A2 256 ГБ (TS256GSDC340S)
Transcend SDXC 340S UHS-I U3 V30 A2 256Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend SD 340S UHS-I U3 V30 A2 256 ГБ
Усі ціни 27 →TRANSCEND SD 256GB C10 UHS-I U3 A2 R160/W90MB/s (TS256GSDC340S) | 1 089 грн. |
TRANSCEND SD 256GB C10 UHS-I U3 A2 R160/W90MB/s (TS256GSDC340S) | 1 089 грн. |
Карта пам'яті Transcend 256GB SD class 10 UHS-I U3 4K (TS256GSDC340S) | 1 264 грн. |
Карта памяти Transcend SD 256GB C10 UHS-I U3 A2 R160/W90MB/s 4K TS256GSDC3 | 937 грн. |
Карта пам'яті Transcend 256GB SD class 10 UHS-I U3 4K (TS256GSDC340S) TS25 | 1 089 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Transcend SD 340S UHS-I U3 V30 A2
Ціни на Transcend SD 340S UHS-I U3 V30 A2 |
---|---|---|---|---|
Transcend SD 340S UHS-I U3 V30 A2 64 ГБ | від 447 грн. | 17 пропозицій | ||
Transcend SD 340S UHS-I U3 V30 A2 256 ГБ | від 937 грн. | 27 пропозицій | ||
Transcend SD 340S UHS-I U3 V30 A2 512 ГБ | від 1 690 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →