Карта пам'яті Transcend CompactFlash 133x 8 ГБ (TS8GCF133)
Фото 6 |
Transcend CompactFlash 133x 8Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend CompactFlash 133x 8 ГБ
Усі ціни 13 →Карта пам'яті Transcend 8GB CompactFlash 133X (TS8GCF133) | 825 грн. |
Карта памяти Transcend 8GB CompactFlash 133X (TS8GCF133) | 821 грн. |
Transcend 8 GB 133X CompactFlash Card TS8GCF133 | 983 грн. |
Карта памяти Transcend 8GB CF 133X TS8GCF133 | 674 грн. |
Карта пам'яті Transcend 8Gb Compact Flash 133x (TS8GCF133) TS8GCF133 | 790 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Transcend CompactFlash 133x
Ціни на Transcend CompactFlash 133x |
---|---|---|---|---|
Transcend CompactFlash 133x 2 ГБ | від 720 грн. | 11 пропозицій | ||
Transcend CompactFlash 133x 4 ГБ | від 749 грн. | 26 пропозицій | ||
Transcend CompactFlash 133x 8 ГБ | від 674 грн. | 13 пропозицій | ||
Transcend CompactFlash 133x 16 ГБ | від 795 грн. | 17 пропозицій | ||
Transcend CompactFlash 133x 32 ГБ | від 1 055 грн. | 13 пропозицій |
Рекомендуємо