Карта пам'яті Transcend CompactFlash 800x 64 ГБ (TS64GCF800)
Фото 6 |
Transcend CompactFlash 800x 64Gb |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Купити Transcend CompactFlash 800x 64 ГБ
Усі ціни 28 →Карта пам'яті Transcend 64GB CompactFlash 800X (TS64GCF800) | 2 093 грн. |
Карта памяти Transcend 64GB CompactFlash 800X (TS64GCF800) | 2 089 грн. |
Transcend Compact Flash 64GB Premium 800X UDMA 7 (TS64GCF800) | 1 971 грн. |
Карта памяти Transcend 64gb 800x (ts64gcf800) | 2 057 грн. |
Карта пам'яті Transcend 64GB 800x (TS64GCF800) | 2 087 грн. |
Множник 800х в імені моделі CF-накопичувача від компанії Transcend вказує на здатність флешки обмінюватися даними зі швидкістю до 120 МБ/с. На ділі все ще більш райдужно — під час проведення тестів і в реальній експлуатації максимальна швидкість читання і запису даних досягає позначки близько 130 МБ/с.
Середня швидкість
Радіти настільки високих цифр все ж не варто, оскільки карта пам'яті виходить в режим максимальної продуктивності не настільки часто. Середня швидкість запису на неї файлів становить 70 МБ/с, а зчитування інформації — 120 МБ/с. Втім, і ці значення цілком здатні задовольнити потреби фотографів у творі серійної фотозйомки.
Корекція помилок
Накопичувач також добре підходить для відеозапису роликів у форматі FullHD. Підтримка стандарту VPG-20 гарантує під час відеозйомки стійку швидкість запису на рівні не нижче 20 МБ/с. Це виключає можливі випадання кадрів з відеоряду. А від помилок у процесі передачі даних флешку страхує вшитий алгоритм їх корекції, який автоматично розпізнає і виправляє помилки.
Приводи для радості
Приємним бонусом для власників карти пам'яті стане річна підписка на програмне забезпечення для відновлення втрачених даних RecoveRx. До того ж володарів флешки порадує її стійкість до низьких і високих температур — модель підтримує працездатність і в морози до -25°С, і в екстремальну спеку (до +85°С). І хоча відсоток браку Transcend CompactFlash 800x декілька вище, ніж у аналогів, виробник без проблем замінить неробочий накопичувач по гарантії, благо її термін становить 5 років.
Корисно знати. Індекс швидкості карт пам'яті формату CompactFlash вказується у вигляді множника (наприклад, 1000х), де в ролі «ікси» виступає значення в 150 кбайт/с. Воно було вибрано не випадково — це мінімальна швидкість відтворення компакт-диска (основного носія інформації на зорі появи CF-карт). Розшифрувати швидкісні показники накопичувача, знаючи його індекс, не складе ніякої праці. Так, модель з приставкою 400х забезпечує швидкість обробки даних 60 МБ/с, а з індексом 1067х — 160 МБ/с.
Модификації Transcend CompactFlash 800x
Ціни на Transcend CompactFlash 800x |
---|---|---|---|---|
Transcend CompactFlash 800x 32 ГБ | від 1 235 грн. | 17 пропозицій | ||
Transcend CompactFlash 800x 64 ГБ | від 1 808 грн. | 28 пропозицій | ||
Transcend CompactFlash 800x 128 ГБ | від 3 299 грн. | 1 пропозиція | ||
Transcend CompactFlash 800x 256 ГБ | від 9 348 грн. | 2 пропозиції |