Карта пам'яті Transcend SDXC 300S 128 ГБ (TS128GSDC300S)
Transcend SDXC 300S 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend SDXC 300S 128 ГБ
Усі ціни 26 →Transcend SDXC 128GB 300S Class 10 UHS-I U3 V30 (TS128GSDC300S) | 604 грн. |
Карта пам'яті Transcend 128 GB SDXC UHS-I U3 300S TS128GSDC300S | 589 грн. |
TRANSCEND 128 GB SDXC I, C10, U3, V30 TS128GSDC300S | 589 грн. |
Карта пам'яті Transcend 128GB SDXC class 10 UHS-I U1 V10 (TS128GSDC300S) T | 588 грн. |
Transcend 128GB SDXC Class 10 (TS128GSDC300S) ts128gsdc300s | 588 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Transcend SDXC 300S
Ціни на Transcend SDXC 300S |
---|---|---|---|---|
Transcend SDXC 300S 64 ГБ | від 278 грн. | 24 пропозиції | ||
Transcend SDXC 300S 128 ГБ | від 425 грн. | 26 пропозицій | ||
Transcend SDXC 300S 256 ГБ | від 548 грн. | 29 пропозицій | ||
Transcend SDXC 300S 512 ГБ | від 1 485 грн. | 25 пропозицій | ||
Transcend SDXC 300S 1 ТБ | від 3 596 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →