SSD Transcend SSD220Q TS500GSSD220Q 500 ГБ
Відео 2 |
Transcend TS500GSSD220Q 2020 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend SSD220Q TS500GSSD220Q 500 ГБ
Усі ціни 52 →Накопитель SSD 2.5" 500GB Transcend (TS500GSSD220Q) | 1 966 грн. |
Transcend SSD220Q 500 Gb (TS500GSSD220Q) | 1 838 грн. |
Ssd накопичувач Transcend Ssd220Q 500 GB (TS500GSsd220Q) | 2 319 грн. |
Transcend SSD220Q 500 Gb (TS500GSSD220Q) | 1 804 грн. |
SSD-накопичувач Transcend 220Q 500GB 2.5" SATAIII QLC (TS500GSSD220Q) | 1 819 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Придбав для заміни, а точніше розширення місця на ноутбуці, бо 240 не вистачає, тож ще взявши карман у який встановивши старий ссд, а в головне гніздо встановивши новий ссд, тепер більше 700 Гб вистачає, звичайно грати в ARK, Rust та інші проєкти для яких потрібно 150+ Гб місця на диску не буду, гарантія від виробника 3 роки, але якщо не буде ретроградного Меркурія то пропрацює і більше 5, у мене перезапис даних не 10 Тб на рік тому буде стоять до оновлення ноуту, оскільки є переносний ссд то варіант підключення такого ссд за допомогою перехідника юсб - САТА можна використовувати як переносний ссд, але краще за призначенням використовувати в середині пк Співвідношення ціна/якість, компанія робить якісні ссд, перевірені часом моделі, корпус зроблений з якогось легкого сплаву отже буде краще відводити тепло(у старому ссд корпус пластиковий), швидкість читання/запису вища ніж у будь-якого HDD, тому якщо думаєте оновлюватися на ссд то не думайте, хоча система та програми будуть на ссд, просто життя буде краще від швидкості завантаження програм та системи при включенні комп'ютера, фото зробити не можу тому що він у середині ноута, але є коробка))) але ні чим не відрізняється від фото на сторінці недоліків не бачу, працює добре, якщо все ж таки станеться щось то гадаю виробник дотримається гарантії і все замінити, все що заявлено в описі відповідає дійсності Богдан Коваль: користуюся Transcend TS500GSSD220Q кілька місяців |
Додати відгук
Модификації Transcend SSD220Q TS500GSSD220Q
Ціни на Transcend SSD220Q TS500GSSD220Q |
---|---|---|---|---|
Transcend SSD220Q TS500GSSD220Q 500 ГБ | від 1 718 грн. | 53 пропозиції | ||
Transcend SSD220Q TS1TSSD220Q 1 ТБ | від 2 839 грн. | 14 пропозицій | ||
Transcend SSD220Q TS2TSSD220Q 2 ТБ | від 5 540 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →