Змішувач Tres Base-tres 21518001
Tres Base-tres 21518001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tres 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tres.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tres Base-tres 21518001
Усі ціни 7 →Змішувач вбудований для ванни на 2 канали TRES Base хром латунь 162x110мм | 4 922 грн. |
Одноважільний вбудований змішувач Tres Base на 2 канали хром 21518001 | 4 934 грн. |
Змішувач прихованого монтажу для душа Tres Base 21518001 | 4 928 грн. |
Змішувач прихованого монтажу для душу Tres Base 21518001 А00022379 | 4 922 грн. |
Змішувач прихованого монтажу для душа Tres Base 21518001 | 4 928 грн. |
Змішувач прихованого монтажу для ванни Tres Base 21518001 | 4 934 грн. |
Змішувач вбудований для ванни на 2 канали TRES Base хром латунь 162x110мм | 4 927 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →