Змішувач Grohe Swift 24336001
Фото 7 |
Grohe Swift 24336001 |
|
Обмежувач, що регулюється, знижує витрату води.
Можна встановити додатковий обмежувач температури арт. 46375000 (придбано окремо).
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Swift 24336001
Усі ціни 6 →Grohe Grohe Swift 24336001 | 4 699 грн. |
Змішувач для ванни Grohe Swift (24336001) | 4 699 грн. |
Змішувач для ванни Grohe Swift (24336001) 24336001 | 4 699 грн. |
Змішувач для ванни Grohe Swift (24336001) | 4 699 грн. |
Grohe Swift Хром (24336001) SwiftХром(24336001) | 4 699 грн. |
Змішувач прихованого монтажу для ванни GROHE QuickFix Swift 24336001 | 4 699 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →