Змішувач Tres Loft-colors 20016201
Фото 8 |
Tres Loft-colors 20016201 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tres 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tres.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tres Loft-colors 20016201
Усі ціни 37 →Змішувач на борт ванни Tres Study (колір - чорний матовий), з душовим гарн | 22 300 грн. |
Змішувач вбудований в борт ванни на три отвори TRES Loft чорний латунь 200 | 26 567 грн. |
Змішувач на борт ванни Tres Loft 220 на 3 отвори чорний матовий 20016201NM | 26 598 грн. |
Змішувач для ванни Tres Loft 20016201NM А00021531 | 26 567 грн. |
Tres Loft-Tres Czarny Mat 20016201NM | 27 280 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →