Змішувач Tres Pol-tres 17416706
Tres Pol-tres 17416706 |
|
Душовий гарнітур з противапняним покриттям
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tres 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tres.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tres Pol-tres 17416706
Усі ціни 6 →Tres -Pol 17416706 | 1 430 грн. |
Tres -Pol 17416706 | 1 354 грн. |
Tres -Pol 17416706 | 1 573 грн. |
Змішувач для душа 17416706-TRES-POL з душовим комплектом 00001701025090 | 1 430 грн. |
Смеситель для душа Tres Pol 17416706 | 1 287 грн. |
Змішувач для душа TRES POL 17416706 | 1 430 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →