Змішувач Frap H03 F2003
Фото 9 |
Frap H03 F2003 |
|
В комплекті настінний тримач для душового гарнітура.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frap H03 F2003
Усі ціни 14 →Змішувач для душу одноважільний FRAP хром латунь з душовим набором F2003 | 1 431 грн. |
Змішувач для душу Frap F2003, хром 1033632 | 1 431 грн. |
Смеситель для ванной FRAP F2003 | 1 288 грн. |
Змішувач для душа Frap F2003 | 1 431 грн. |
Змішувач для душа Frap F2003 | 1 431 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →