Змішувач Tres Study-tres 26290403 (26290403OP)
Tres Study-tres 26290403 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tres 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tres.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tres Study-tres 26290403
Усі ціни 18 →Study Tres 26290403 | 8 130 грн. |
Змішувач Tres Study 26290403 | 7 475 грн. |
Змішувач для умивальника із високим виливом TRES Study Exclusive хром лату | 8 998 грн. |
Змішувач для раковини Tres Study, 275 мм без д/к, хром (26290403) 26290403 | 9 009 грн. |
Змішувач для умивальника Tres Study Exclusive COLORS, золото матовий (2629 | 23 314 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →