Змішувач Kludi Bingo Star 420230578
Kludi Bingo Star 420230578 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Bingo Star 420230578
Змішувач для раковини Kludi Bingo Star з поворотним виливом та донним клап | 10 042 грн. |
Змішувач для раковини KLUDI BINGO STAR однорычажный, с высоким поворотным | 9 803 грн. |
Kludi 420230578 | 9 339 грн. |
Смеситель для раковины Kludi Bingo Star с поворотным изливом и донным клап | 7 274 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →