Літня шина Triangle EffeXSport TH202 245/45 R19 102Y
Відео 4Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Triangle EffeXSport TH202 245/45 R19 102Y 245/45 R19 102 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle EffeXSport TH202 245/45 R19 102Y
Усі ціни 41 →Triangle EffeXSport TH202 245/45 R19 102Y XL | 3 294 грн. |
Triangle EffeXSport TH202 245/45 R19 102Y XL FR | 3 327 грн. |
Triangle EffeXSport TH202 245/45 R19 102Y XL | 4 015 грн. |
Летние шины Triangle EffeXSport TH202 245/45 ZR19 102Y XL 1002428841 | 3 394 грн. |
Triangle EffeXSport TH202 (245/45R19 102Y) | 3 229 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Triangle EffeXSport TH202 245/45 R19 102Y
Ціни на Triangle EffeXSport TH202 245/45 R19 102Y |
---|---|---|---|---|
Triangle EffeXSport TH202 245/45 R19 102Y | від 3 104 грн. | 41 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →