Акустична система Triangle Elara LN02
Фото 7 |
Triangle Elara LN02 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle Elara LN02
Усі ціни 8 →Центральний канал Triangle Elara LN02 White 43653290 | 14 000 грн. |
Triangle Elara LN02 biały | 19 160 грн. |
Центральний канал Triangle Elara LN-02 White HG | 13 125 грн. |
Triangle Elara LN02 biały | 20 118 грн. |
Акустична система Triangle Elara LN-02 89dB Wm 65Hz–22KHz 60W 485x260x165 | 14 000 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →