Акустична система Triangle Elara LN07
Фото 7 |
Triangle Elara LN07 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle Elara LN07
Акустична система Triangle Elara LN07 White (1 шт) 43653226 | 28 000 грн. |
Акустична система Triangle Elara LN-07 White HG | 54 600 грн. |
Акустична система Triangle Elara LN-07 90dB Wm 110W 198x313x1056 18.1 kg Б | 28 000 грн. |
Акустична система Triangle Elara LN-07 Black High Gloss | 54 600 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →