Акустична система Triangle Genese Trio
Відео 4 |
Triangle Genese Trio |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle Genese Trio
Усі ціни 11 →Triangle Genese Trio HG czarny | 37 280 грн. |
Акустична система Triangle TRIOT Mahogany | 29 250 грн. |
Triangle Genese Trio HG czarny | 39 144 грн. |
Акустична система Triangle TRIOT 90dB Wm 45Hz–20KHz 90W 465x233x372 10kg M | 31 200 грн. |
Triangle Genese Trio HG czarny para | 74 640 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →