Вантажна шина Triangle TR685 235/75 R17.5 141J
Відео 2Фото 6 |
Виберіть розмір вантажної шини
Triangle TR685 235/75 R17.5 141J 235/75 R17.5 " 141 J 235/75 R17.5 " 143 J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle TR685 235/75 R17.5 141J
Грузовые шины Triangle TR685 (рулевая) 235/75 R17.5 141/140J 16PR 10004998 | 6 197 грн. |
Triangle TR685 (235/75R17.5 141J) | 5 383 грн. |
Вантажні шини Triangle TR685 (рульова) 235/75 R17.5 141/140J 16PR | 6 568 грн. |
Відеоогляди
Модификації Triangle TR685 235/75 R17.5 141J
Ціни на Triangle TR685 235/75 R17.5 141J |
---|---|---|---|---|
Triangle TR685 235/75 R17.5 141J | від 5 383 грн. | 3 пропозиції | ||
Triangle TR685 235/75 R17.5 143J | від 5 014 грн. | 26 пропозицій |