Зимова шина Triangle TRIN PL01 205/60 R16 96R
Відео 3Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Triangle TRIN PL01 205/60 R16 96R 205/60 R16 98 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle TRIN PL01 205/60 R16 96R
Усі ціни 10 →Шина Triangle Snowlink PL01 205/60 R16 96R XL | 2 361 грн. |
Triangle Snowlink PL01 205/60 R16 96R XL | 2 153 грн. |
TRIANGLE PL01 205/60 R16 96R | 2 250 грн. |
Triangle Snowlink PL01 205/60 R16 96R XL 71855 | 2 609 грн. |
Шини Triangle PL01 205/60 R16 96R XL | 2 136 грн. |
ще 5 пропозицій
За свої гроші дуже добрі колеса. Не дуже галасливі, дуже м'які, гребуть відмінно і по льоду, і по снігу. Трасою їхав на них зі швидкістю 200 хоча потім дізнався що максимальна швидкість у них 170. Проте всі ок. Якщо обмежений бюджет рекомендую! Ціна Не виявив користуюся Triangle TRIN PL01 235/55 R19 105R кілька місяців |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Triangle TRIN PL01 205/60 R16 96R
Ціни на Triangle TRIN PL01 205/60 R16 96R |
---|---|---|---|---|
Triangle TRIN PL01 205/60 R16 96R | від 2 136 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →