Намет Trimm Arizona II
Фото 4 |
Trimm Arizona II
Призначення:кемпінговий
Кількість місць:4
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:навіс, тамбур, вікно
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:10.8 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Trimm Arizona II
Усі ціни 17 →Trimm Arizona II Dark lagoon/dark grey | 18 550 грн. |
Намет Trimm Arizona II - синій 001.009.0054 | 21 333 грн. |
Палатка Trimm Arizona Ii lagoon/grey - синий (001.009.0054) | 18 550 грн. |
Намет Trimm ARIZONA II синій (001.009.0054) 001.009.0054 | 18 550 грн. |
Намет Trimm Arizona II - синій 001.009.0054 | 18 550 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →