Охоронний датчик TriniX TRX-100M/4CH
Фото 7 |
TriniX TRX-100M/4CH охоронний |
|
2 інфрачервоні промені. Вибір робочої частоти із 4 варіантів. Налаштування кутів: горизонтальний +-90 °, вертикальний +-10 °.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TriniX TRX-100M/4CH
Бар'єр TRX-100M/4CH TRINIX | 1 432 грн. |
Бар'єр TRX-100M/4CH TRINIX (25-00004) | 1 432 грн. |
2-лучовий ІЧ-бар'єр Trinix TRX-100M/4CH | 1 432 грн. |
ІЧ бар'єр Trinix TRX-100M/4CH, 2 промені 100 м | 1 428 грн. |
Бар'єр TRX-100M-4CH TRINIX | 1 432 грн. |