Охоронний датчик TriniX TRX-3B-250M
TriniX TRX-3B-250M охоронний |
|
Виявлення по перериванню одного з трьох променів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TriniX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TriniX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TriniX TRX-3B-250M
Усі ціни 13 →Інфрачервоний бар'єр Trinix TRX-3B/250M | 3 654 грн. |
Инфракрасный барьер Trinix TRX-3B/250M | 2 639 грн. |
Інфрачервоний бар'єр Trinix TRX-3B/250M | 3 748 грн. |
Trinix Інфрачервоний барєр Trinix TRX-3B/250M 22107 | 3 099 грн. |
Бар'єр TRX-3B/250M TRINIX | 3 748 грн. |
ще 8 пропозицій