Охоронний датчик TriniX TRX-100M/8RAY
TriniX TRX-100M/8RAY охоронний |
|
8 променів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TriniX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TriniX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TriniX TRX-100M/8RAY
Усі ціни 17 →Инфракрасный барьер Trinix TRX-100M/8RAY | 3 188 грн. |
Інфрачервоний бар'єр Trinix TRX-100M/8RAY | 3 462 грн. |
Бар'єр TRX-100M/8RAY(N) TRINIX | 3 462 грн. |
Trinix Інфрачервоний бар'єр Trinix TRX-100M/8RAY | 3 462 грн. |
Бар'єр TRX-100M-8RAY(N) TRINIX | 3 375 грн. |
ще 12 пропозицій