Охоронний датчик TriniX TRX-80M/6 RAY
Фото 3 |
TriniX TRX-80M/6 RAY охоронний |
|
4 інфрачервоні промені. Вибір робочої частоти із 4 варіантів. Імунітет до тварин за рахунок розмірів (маленька тварина не перетне всі промені одночасно).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TriniX TRX-80M/6 RAY
Бар'єр TRX-80M/6 RAY TRINIX | 2 740 грн. |
Бар'єр TRX-80M/6 RAY TRINIX (25-00030) | 2 740 грн. |
6-лучовий ІЧ-бар'єр Trinix TRX-80M/6 RAY | 2 740 грн. |
Інфрачервоний бар'єр TRINIX TRX-80M/6 RAY, 6 променів 80 м | 2 733 грн. |
Бар'єр TRX-80M-6 RAY TRINIX | 2 740 грн. |