Велосипед TRINX M600 Pro 2022 frame 17
Фото 9 |
TRINX M600 Pro 2022 frame 17 рама 17"рама 19" |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TRINX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TRINX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TRINX M600 Pro 2022 frame 17
Trinx Велосипед Trinx M600 Pro 29" размер М рама 17" 2021 Черный 10700110 | 18 252 грн. |
Велосипед 29 Trinx M600 Pro 2022 17 бирюзовый 10700109 | 18 252 грн. |
Trinx Велосипед Trinx M600 Pro 29" размер М рама 17" 2021 Бирюзовий 107001 | 18 252 грн. |
Велосипед 29 Trinx M600 Pro 2022 17 черный 10700110 | 18 252 грн. |
Модификації TRINX M600 Pro 2022 frame 17
Ціни на TRINX M600 Pro 2022 frame 17 |
---|---|---|---|---|
TRINX M600 Pro 2022 frame 17 | від 18 252 грн. | 4 пропозиції | ||
TRINX M600 Pro 2022 frame 19 | від 18 252 грн. | 4 пропозиції |