Велосипед TRINX Seals 2.0 2021
Фото 12 |
TRINX Seals 2.0 2021 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TRINX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TRINX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TRINX Seals 2.0 2021
Усі ціни 8 →Велосипед Trinx SEALS 2.0 2022 20" Black-Red-Blue 10700155 | 7 839 грн. |
Trinx Велосипед Trinx SEALS 2.0 20" Cyan-Yellow-White 10700154 | 7 839 грн. |
Велосипед 20 Trinx Seals 2.0 2022 черный/красный/синий 10700155 | 7 839 грн. |
Велосипед Trinx Seals 2.0 20" Black-Red-Blue (SEALS2.0BRB) | 7 799 грн. |
Велосипед Trinx SEALS 2.0 2022 20" Cyan-Yellow-White 10700154 | 7 839 грн. |
ще 3 пропозиції