Велосипед TRINX Junior 3.0 2021
Фото 7 |
TRINX Junior 3.0 2021 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TRINX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TRINX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TRINX Junior 3.0 2021
Усі ціни 6 →Велосипед 20" Junior 3.0 Trinx Black-Grey-Red 10700030 | 8 424 грн. |
Велосипед Trinx Junior 3.0 20" Black-Grey-Red 10700030 | 8 424 грн. |
Trinx Детcкий велосипед Trinx Junior 3.0 20" 2021 голубой 10700031 | 8 424 грн. |
Велосипед 20 Trinx Junior 3.0 2021 голубой/белый/черный 10700031 | 8 424 грн. |
Велосипед 20" Junior 3.0 Trinx Cyan-White-Black 10700031 | 8 424 грн. |
Велосипед Trinx Junior 3.0 20" Cyan-White-Black 10700031 | 8 424 грн. |