Велосипед TRINX M600 Elite 2022 frame 21
Фото 8 |
TRINX M600 Elite 2022 frame 21 рама 18"рама 21" |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TRINX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TRINX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TRINX M600 Elite 2022 frame 21
Trinx Велосипед Trinx M600 Elite 27,5" размер XL рама 21 2022 Cyan-Black-G | 18 065 грн. |
Велосипед 27,5 Trinx M600 Elite 2022 21 голубой/черный/зеленый 10700115 | 18 065 грн. |
Trinx Велосипед Trinx M600 Elite 27,5" размер XLрама 21 2022 Черно-красный | 18 065 грн. |
Велосипед 27,5 Trinx M600 Elite 2022 21 черный/белый/красный 10700116 | 18 065 грн. |
Модификації TRINX M600 Elite 2022 frame 21
Ціни на TRINX M600 Elite 2022 frame 21 |
---|---|---|---|---|
TRINX M600 Elite 2022 frame 18 | від 18 065 грн. | 4 пропозиції | ||
TRINX M600 Elite 2022 frame 21 | від 18 065 грн. | 4 пропозиції |