Спальний мішок Turbat Vogen Winter 195 (012.005.0329)
Фото 14 |
Turbat Vogen Winter 195 215x80 см, t -7 °C225x80 см, t -7 °C |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Turbat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Turbat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Turbat Vogen Winter 195
Усі ціни 16 →Спальник Turbat Vogen Winter - 195 см - хакі/гірчичний 012.005.0329 | 4 137 грн. |
Спальник Turbat Vogen Winter blue/yellow - 195 см - синій/жовтий 012.005.0 | 3 597 грн. |
Спальний мішок Turbat Vogen Winter khaki/mustard - 195 см 012.005.0329 | 3 597 грн. |
Спальний мішок Turbat Vogen Winter khaki/mustard - 195 см - хакі/гірчичний | 3 597 грн. |
Спальник Turbat Vogen Winter khaki/mustard 195 см хакі/гірчичний 012.005.0 | 3 597 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Turbat Vogen Winter 195
Ціни на Turbat Vogen Winter 195 |
---|---|---|---|---|
Turbat Vogen Winter 185 | від 3 597 грн. | 18 пропозицій | ||
Turbat Vogen Winter 195 | від 3 597 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →