Смартфон UleFone Armor 12S 128 ГБ / 8 ГБ
Відео 3Фото 10 |
UleFone Armor 12S 128 ГБ / 8 ГБ
2023 рікArmorхороша автономністьдля військовихNFCзахист від вологиударостійкіfast chargeбездротова зарядкастереочистий Androidнемає 3.5 мм
Екран:6.52 ", 1600х720 (20:9), 269 ppi, 60 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Helio G99
Камера:4 модулі, 50 МП, + 8 МП, макро
Відео:4K
Акумулятор:5180 мАгод
Вага:297 г
Режим підводного відео та фотозйомки. Hi-Fi аудіочип AW88394, динаміки з гучністю 106 дБ. Бічна кнопка, що настроюється.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити UleFone Armor 12S 128 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 56 →Смартфон Ulefone Armor 12S 8/128GB GrayДисплей: 6.52" IPS (1600 х 720) / Процесор: MediaTek Helio G99 (2x2.2 ГГц + 6x2.0 ГГц) / Оперативна пам'ять: 8 ГБ / Вбудована... щепам'ять: 128 ГБ / Слот для карт пам'яті: microSD (замість 2-го слота SIM) / Камера: Четверна 50 МП (f/1.8) + 8 МП (f/2.2) + 2 МП (f/2.6) + 2 МП / LED спалах / Фронтальна 16 МП (f/2.2) / Комунікації: USB Type-C 2.0 / Bluetooth 5.0 / Wi-Fi 802.11ac / GPS (GLONASS, GALILEO, BDS) / NFC / Батарея: 5180 мАг / Вага: 297 г / Кількість SIM-карт: 2 / Тип SIM-карти: Nano-SIM Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 8 676 грн. |
UleFone Armor 12S 8/128Gb blackNFC:+, Бездротова зарядка:+, Захист:IP69K, Платформа:Helio G99 MT6789 (MT8781) / Mali-G57 MC2, Виробник:Ulefon Newsmag.com.uaЗ нами 2 роки (Дніпро) Поскаржитись | 7 290 грн. |
Ulefone Armor 12S 8/128GB GrayЕкран (6.52", IPS, 1600х720) / MediaTek Helio G99 (2.2 ГГц + 2.0 ГГц) / основна квадро-камера: 50 Мп + 8 Мп + 2 Мп + 2 Мп, фр... щеонтальна 16 Мп / RAM 8 ГБ / 12 / 3G / LTE / GPS / підтримка 2х SIM-карт (Nano-SIM) / Android 12 / 5180 мА * год Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 7 455 грн. |
Смартфон Ulefone Armor 12S 8/128GB GrayДисплей: 6.52" IPS (1600 х 720) / Процессор: MediaTek Helio G99 (2x2.2 ГГц + 6x2.0 ГГц) / Оперативная память: 8 ГБ / Встроенн... щеая память: 128 ГБ / Слот для карт памяти: microSD (вместо 2-го слота SIM) / Камера: Четверная 50 МП (f/1.8) + 8 МП (f/2.2) + 2 МП (f/2.6) + 2 МП / LED вспышка / Фронтальная 16 МП (f/2.2) / Коммуникации: USB Type-C 2.0 / Bluetooth 5.0 / Wi-Fi 802.11ac / GPS (GLONASS, GALILEO, BDS) / NFC / Батарея: 5180 мАч / Вес: 297 г / Количество SIM-карт: 2 / Тип SIM-карты: Nano-SIM ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | 8 497 грн. |
Ulefone Armor 12S 8/128GB Gray Ulefone Armor 12S 8/128Gb Gray NFC 6,52\" 5 | 8 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія UleFone Armor (захищені)Порівняти в таблиці →
від 10 400 грн.
для військових, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G96, камера: 2 модулі, 64 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 22000 мАгод, 647 г
від 15 986 грн.
для військових, 5G, супутниковий зв'язок, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8020, камера: 50 МП, + 8 МП, + 50 МП, съемка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 6, NFC, екстрена кнопка, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 5280 мАгод, 332 г
від 9 329 грн.
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 5380 мАгод, 290 г
від 6 689 грн.
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 2 модулі, 64 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 6600 мАгод, 324 г
від 7 199 грн.
для військових, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5180 мАгод, 297 г
від 10 188 грн.
для військових, рація, 5.56 ", 434 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 10850 мАгод, 381 г
від 1 887 грн.
для військових, 2.4 ", 167 ppi, пропрієтарна, ОЗП 0.03 ГБ, MediaTek MT6261, камера: 0.3 МП, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 2500 мАгод, знімна батарея, 161 г
від 5 480 грн.
для військових, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G36, камера: 2 модулі, 50 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 6320 мАгод, 300 г
від 7 282 грн.
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 2 модулі, 64 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 6600 мАгод, 324 г
від 8 502 грн.
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 64 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 9600 мАгод, 400 г
від 4 107 грн.
для військових, компактний, 5.45 ", 295 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G36, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 4680 мАгод, 257 г
від 6 902 грн.
для військових, 5G, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 700, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5180 мАгод, 296 г
від 8 999 грн.
для військових, 5G, 6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 800, камера: 5 модулів, 48 МП, съемка 4K, тепловізор, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5200 мАгод, 293 г
від 3 200 грн.
для військових, компактний, 5 ", 294 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 16 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Helio A22, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 4000 мАгод, 234 г
від 4 899 грн.
для військових, 6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P60, камера: 3 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: fast charge, 5580 мАгод, 282 г
від 2 014 грн.
для військових, 2.4 ", 167 ppi, пропрієтарна, камера: 0.3 МП, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 2100 мАгод, знімна батарея, 158 г
від 4 377 грн.
для військових, компактний, 5 ", 294 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 4000 мАгод, 234 г
від 7 870 грн.
для військових, 6.3 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P90, камера: 4 модулі, 64 МП, тепловізор, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: fast charge, 6600 мАгод, 320 г
від 5 669 грн.
для військових, 6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P60, камера: 3 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 5580 мАгод, 282 г
від 6 111 грн.
для військових, компактний, 5.45 ", 295 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G35, камера: 2 модулі, 12 МП, + 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 6600 мАгод, 346 г
Відеоогляди
Ulefone Armor 12S Недорога броня на Helio G99
16 лютого 20234 372 перегляда
Ulefone Armor 12S Unboxing & Introduction
10 грудня 20226 540 переглядів
Introducing the Ulefone Armor 12S - Hero "X" Never Stop
8 грудня 20226 239 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 7 247 грн.
для військових, 6.22 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G95, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 6350 мАгод, 560 г
для військових, 5G, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 700, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5180 мАгод, 296 г
від 8 039 грн.
для військових, 6.6 ", 400 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 310 г
від 7 799 грн.
для військових, 6.3 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 9.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P90, камера: 3 модулі, 48 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, 5500 мАгод, 290 г
від 6 553 грн.
для військових, 5G, 6.39 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 8500 мАгод, 340 г
від 8 449 грн.
для військових, 5G, 6.39 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 8500 мАгод, 340 г
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 250 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 20 363 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г