Смартфон UleFone Power Armor 14 Pro 128 ГБ / 6 ГБ
Відео 16Фото 7 |
Захищений апарат-довгожитель з ємною акумуляторною батареєю акурат на 10000 мАгод. Енергетичних запасів у її осередках вистачає на забезпечення 3-4 днів автономної роботи мобільного пристрою. Заряджається акумулятор з проводом на потужності 18 Вт або за бездротовою технологією потужністю 15 Вт. Також пристрій підтримує реверсивну зарядку гаджетів ззовні. Що стосується неубиваемого характеру UleFone Power Armor 14 Pro, модель сертифікована щодо захисту від пилу і вологи (IP68), гарячої води під напором (IP69K), ударів і падінь (MIL-STD-810G).
Екран смартфона має розміри по діагоналі 6.52 дюймів і транслює картинку в невисокій роздільній здатності HD+ (1600х720 пікселів). У «залізному» плані модель суттєво прокачали порівняно з оригінальною «чотирнадцяткою»: смартфон працює під управлінням восьмиядерного чіпсету MediaTek Helio G85 і оснащується 6/128 ГБ пам'яті. ОС Android 12 чиста, тобто. без надбудов поверх системи. Основна камера моделі складена за схемою 20+2+2 МП. Об'єктив фронталки на 16 МП вдалося акуратно вписати в краплеподібний виріз екрану. У навантаження смартфон обзавівся NFC-модулем для безконтактної оплати та сканером відбитка пальця у боковій кнопці включення.
Купити UleFone Power Armor 14 Pro 128 ГБ / 6 ГБ
Усі ціни 16 →Смартфон Ulefone Power Armor 14 Pro 6/128GB Black | 9 199 грн. |
Смартфон Ulefone Power Armor 14 Pro 6/128GB Black | 10 599 грн. |
Ulefone Power Armor 14 Pro 6/128GB Black | 7 299 грн. |
Мобільний телефон Ulefone Power Armor 14 Pro 8/128Gb Black (6937748735076) | 9 999 грн. |
Ulefone Мобільний телефон Ulefone Power Armor 14 Pro 8/128Gb Black (693774 | 9 999 грн. |
Pro-версія «броньованого» смартфона UleFone Power Armor 14 наростила показники продуктивності в порівнянні з оригінальною модифікацією, зберігши при цьому головні переваги в особі витривалості та довготривалого характеру.
Прискорена дротова та бездротова зарядка
Корпус моделі побудований на міцному металевому шасі і одягнений у жорстку пластикову обгортку з гумовими протекторами по кутах. Смартфон може спокійнісінько купатися в прісній воді (ступінь захисту IP68), виживає при дії гарячої води під сильним натиском (IP69K), стійко витримує удари та падіння (MIL-STD-810G). Живлення пристрою забезпечується від акумулятора великої ємності на 10000 мАгод, що заряджається по дроту потужністю 18 Вт або ж за бездротовою технологією. У режимі середньозважених навантажень користувач може розраховувати на 3-4 дні автономності гаджета.
Врівноважена продуктивність праці
У серці апарата встановлений восьмиядерний процесор середньої руки MediaTek Helio G85. Пам'яті пристрою дісталося 6/128 ГБ, а на випадок нестачі місця у вбудованому сховищі передбачається гібридний лоток розширення (під другу SIM або картку microSD). Операційна система у UleFone Power Armor 14 Pro "чиста" - Android 12 без зайвих надбудов.
Все необхідне
Екран моделі ґрунтується на підкладці з матриці типу IPS калібру 6.52 дюймів по діагоналі. Картинка на дисплеї гаджета транслюється у роздільній здатності HD+ (1600х720 пікселів). За фото- та відеозйомку на смартфон відповідає потрійна основна камера формату 20 + 2 + 2 МП, що підкріплюється 16 МП фронталкою у краплеподібному вирізі екрану. На додаток модель обзавелася бічним сканером відбитка пальців, NFC-чіпом вбудованим компасом і кнопкою, що настроюється на правому торці корпусу(для швидкого доступу до потрібних функцій).
Модификації UleFone Power Armor 14 Pro
Ціни на UleFone Power Armor 14 Pro |
---|---|---|---|---|
UleFone Power Armor 14 Pro 128 ГБ / 6 ГБ | від 6 995 грн. | 16 пропозицій | ||
UleFone Power Armor 14 Pro 128 ГБ / 8 ГБ | від 7 135 грн. | 36 пропозицій |