Смартфон UleFone Power Armor 14 Pro 128 ГБ / 8 ГБ
Відео 16Фото 7 |
UleFone Power Armor 14 Pro 128 ГБ / 8 ГБ
128 ГБ / 6 ГБ128 ГБ / 8 ГБ
2022 рікPowerхороша автономністьдля військовихNFCзахист від вологиударостійкіfast chargeбездротова зарядкачистий Android
Екран:6.52 ", 1600х720 (20:9), 269 ppi, 60 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Helio G85
Камера:3 модулі, 20 МП, макро
Акумулятор:10000 мАгод
Вага:358 г
Захист від пилу, вологи, ударів і падінь (падіння з висоти 1.5 м, занурення на глибину до 1.5 м до 30 хв). Чистий Android. Настроюється бічна кнопка.
Версія з пам'яттю 8/128 ГБ може називатися Power Armor 14 Pro Max.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити UleFone Power Armor 14 Pro 128 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 35 →Смартфон Ulefone Power Armor 14 Pro 8/128GB BlackДисплей: 6.52" IPS LCD (720 x 1600) / 269 ppi / Corning Gorilla Glass 3 / Процесор: Mediatek MT6769Z Helio G85 (12nm) Octa-co... щеre (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55) / Оперативна пам'ять: 8 ГБ / Вбудована пам'ять: 128 ГБ / Слот для карт пам'яті: microSDXC (замість другої SIM) / Камера: Потрійна 20 МП (f/1.8) + 2 МП (f/2.8) + 2 МП (f/2.4) / LED спалах / HDR / Панорама / Фронтальна 16 МП (f/2.2) / Комунікації: USB Type-C 2.0 / Bluetooth 5.0, A2DP, LE / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band / GPS (GLONASS, GALILEO, BDS) / NFC / Батарея: 10000 мАг / Вага: 358.2 г / Операційна система: Android 12 / Кількість SIM-карт: 2 / Тип SIM-карти: Nano-SIM / Рік випуску: 2022 Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 9 640 грн. |
Ulefone Power Armor 14 Pro 8/128Gb Black (6937748735076) Power Armor 14 PrЕкран (6.52", IPS, 1600х720) / MediaTek Helio G85 (2.0 ГГц + 1.8 ГГц) / потрійна основна камера: 20 Мп + 2 Мп + 2 Мп, фронтал... щеьна 16 Мп / RAM 8 ГБ / 128 ГБ 1 ТБ) / 3G / LTE / GPS / підтримка 2х SIM-карт (Nano-SIM) / Android 12 / 10000 мА * год Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 7 670 грн. |
Смартфон Ulefone Power Armor 14 Pro 8/128GB BlackДисплей: 6.52" IPS LCD (720 x 1600) / 269 ppi / Corning Gorilla Glass 3 / Процессор: Mediatek MT6769Z Helio G85 (12nm) Octa-c... щеore (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55) / Оперативная память: 8 ГБ / Встроенная память: 128 ГБ / Слот для карт памяти: microSDXC (вместо второй SIM) / Камера: Тройная 20 МП (f/1.8) + 2 МП (f/2.8) + 2 МП (f/2.4) / LED вспышка / HDR / Панорама / Фронтальная 16 МП (f/2.2) / Коммуникации: USB Type-C 2.0 / Bluetooth 5.0, A2DP, LE / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band / GPS (GLONASS, GALILEO, BDS) / NFC / Батарея: 10000 мАч / Вес: 358.2 г / Операционная система: Android 12 / Количество SIM-карт: 2 / Тип SIM-карты: Nano-SIM / Год выпуска: 2022 ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | 9 441 грн. |
Мобільний телефон Ulefone Power Armor 14 Pro 8/128Gb Black (6937748735076)6.52", 1600 х 720, 60 Гц, CPU - Mediatek Helio G85, 8 Gb, 128 Gb, 20 + 2 + 2 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 16 Mpx, Bl... щеuetooth, WI-FI, NFC, 10000 mAh, FM-радіо, ліхтарик, підтримка OTG, пило/вологозахи Q-techno.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: 12 міс. від виробника Поскаржитись | 9 899 грн. |
Ulefone Power Armor 14 Pro 8/128GB Black 200090308 | 9 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія UleFone Power (ємна батарея)Порівняти в таблиці →
від 19 543 грн.
для військових, 5G, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 4 модулі, 108 МП, съемка 4K, тепловізор, Wi-Fi 6, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 9600 мАгод, 409 г
від 14 124 грн.
для військових, 5G, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 6, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 9600 мАгод, 409 г
від 14 854 грн.
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, тепловізор, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 9600 мАгод, 409 г
від 8 724 грн.
для військових, 6.81 ", 386 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G95, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 13200 мАгод, 492 г
від 13 239 грн.
для військових, 5G, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 900, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 6, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 9600 мАгод, 409 г
від 10 477 грн.
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 9600 мАгод, 409 г
від 17 810 грн.
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 900, камера: 3 модулі, 108 МП, съемка 4K, тепловізор, Wi-Fi 6, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 9600 мАгод, 409 г
від 6 995 грн.
для військових, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 20 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 10000 мАгод, 358 г
від 5 149 грн.
для військових, компактний, 5.45 ", 295 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G25, камера: 2 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 8150 мАгод, 330 г
від 5 941 грн.
для військових, 5.93 ", 271 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G25, камера: 2 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 9600 мАгод, 405 г
від 6 099 грн.
для військових, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G35, камера: 3 модулі, 20 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 10000 мАгод, 358 г
від 12 000 грн.
для військових, 5.93 ", 271 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 9600 мАгод, 406 г
від 7 135 грн.
для військових, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 20 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 10000 мАгод, 358 г
Відеоогляди
Ulefone Power Armor 14 Pro - доступный автономный броник с крутой камерой! 10000 мАч!
7 червня 202218 057 переглядів
Ulefone Power Armor 14 Pro - автономный, защищенный, технологичный!
14 червня 20223 928 переглядів
Android 12 New Changes On Ulefone Power Armor 14 Pro
13 квітня 20223 811 переглядів
Full Comparative Video Of Ulefone Power Armor 14 Pro vs Oukitel WP19 | 2022
11 липня 2022183 перегляда
Phone Rm800 dpt 10000mah 128GB ada NFC Gaming Chipset Ulefone Power Armor 14 Pro Rugged
30 травня 202210 164 перегляда
Ulefone Power Armor 14 Pro Review || Super Large Battery Rugged Smartphone Review
4 квітня 2023473 перегляда
How to Guarantee Ulefone Power Armor 14 Pro Quality? | Quality Test
17 червня 202213 666 переглядів
Ulefone Power Armor 14 Pro - 1 Week Battery Smart Phone!
18 травня 20221 769 переглядів
uleFone Power Armor 14 Pro ทดสอบ ROBLOX : Blox Fruits - Third Sea
28 грудня 20221 737 переглядів
Ulefone Power Armor 14 Pro vs Ulefone Power Armor 14
11 березня 20222 348 переглядів
Ulefone Power Armor 14 Pro - Best Rugged smartphone 2022 - Faster, Stronger
17 квітня 2022372 перегляда
Unboxing and Testing under water of Ulefone Power Armor 14 Pro
1 липня 2022385 переглядів
Ulefone Power Armor 14 Pro | specifications & features
25 березня 2022534 перегляда
ULEFONE Power Armor 14 Pro - Recenzja: Pancerny Telefon z OGROMNĄ Baterią!
24 квітня 202218 920 переглядів
Ulefone Power Armor 14 PRO - каждому бы бронику такую камеру❗ 10000 мАч, NFC, радио БЕЗ гарнитуры❗
11 червня 202223 945 переглядів
Ulefone Power Armor 14 Pro - производительный автономный броник 2022!
9 червня 20222 512 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації UleFone Power Armor 14 Pro
Ціни на UleFone Power Armor 14 Pro |
---|---|---|---|---|
UleFone Power Armor 14 Pro 128 ГБ / 6 ГБ | від 6 995 грн. | 16 пропозицій | ||
UleFone Power Armor 14 Pro 128 ГБ / 8 ГБ | від 7 135 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
для військових, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 20 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 10000 мАгод, 358 г
для військових, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G35, камера: 3 модулі, 20 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 10000 мАгод, 358 г
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 250 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 20 363 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 489 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 250 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 22 188 грн.
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г