Смартфон UMIDIGI F3S 128 ГБ / 6 ГБ
Відео 23Фото 9 |
UMIDIGI F3S 128 ГБ / 6 ГБ
Екран:6.7 ", 1650x720, 269 ppi, 60 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Unisoc Tiger T610
Камера:3 модулі, 48 МП, + 8 МП, макро
Акумулятор:5150 мАгод
Вага:195 г
Робота FM-радіо не залежить від підключених навушників. Бічна кнопка, що настроюється.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити UMIDIGI F3S 128 ГБ / 6 ГБ
Усі ціни 40 →Umidigi F3S 6/128Gb light blue | 5 290 грн. |
Umidigi F3S 6/128GB Hawaii Blue F3S 6/128GB Hawaii Blue | 5 684 грн. |
Смартфон Umidigi F3S 6/128Gb light blue | 5 287 грн. |
UMIDIGI F3S 6/128GB Hawaii Blue STH0012756 | 5 599 грн. |
Смартфон UMIDIGI F3S 6/128GB Hawaii Blue | 5 421 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →