Смартфон UMIDIGI Bison X10 64 ГБ
Відео 32Фото 8 |
Недорогий» броньований " смартфон із захистом від пилу і вологи за стандартами IP68 і IP69K, а також сертифікатом MIL-STD-810G. За роботу пристрою відповідає процесор MediaTek Helio P60 родом ще з 2018 року. Втім, силонок для перевертання середніх по тяжкості додатків у чіпсета цілком вистачає і через кілька років після анонса. У базовій конфігурації UMIDIGI Bison X10 поставляється з 4 ГБ ОЗП і внутрішнім накопичувачем на 64 ГБ.
Підтримка карт пам'яті є, але лоточок під цю справу у смартфона гібридний. Екран мобільника має розміри по діагоналі 6.53 дюймів і дозвіл трансльованої картинки HD+ (1600Х720 пікселів). Автономну роботу смартфона забезпечує довгограюча акумуляторна батарея на 6150 маг зі стандартною 10-ватною потужністю зарядки. На десерт в моделі припасені Бортовий барометр, NFC-чип, бічний дактилоскопічний сканер і 3.5-міліметровий аудіоджек на навушники. Під крилом тильної камери пристрою зосереджені провідний сенсор на 20 МП, ультраширик на 8 МП і макромодуль з роздільною здатністю 5 МП.
Купити UMIDIGI Bison X10 64 ГБ
Усі ціни 27 →UMIDIGI Bison X10 4/64GB Black CG-00000003995ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯДТовщина корпусу складає 12.9 мм і серед конкурентів це справді дуже придатний показник. На задній панелі смар... щетфона розташовується вставка з матового скла, яке чудово тримає удар. Зовні в цілому смартфон нагадує силуетом модель Bison, яка користувалася величезною популярністю. На панелі ззаду також розміщується вставка з 4 камерами і спалахом, ще є додатковий мікрофон і барометр. Прогумовані кути смартфона відмінно захищають від пошкоджень при падіннях, а сам смартфон отримав стандарт безпеки IP69K. Камера фронтальна знаходиться прямо в дисплеї по центру, у краплевидному вирізі вона виглядає для цієї моделі максимально доречно.ДИСПЛЕЙ Mta.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: 12 міс. від виробника Поскаржитись | 4 199 грн. |
Смартфон UMIDIGI Bison X10 4/64GB Black | 4 120 грн. |
Umidigi Bison X10 4/64GB Black | 3 849 грн. |
Umidigi Bison X10 4/64Gb BlackUmidigi Bison X10
UMIDIGI Bison X10 виконано у сильному міцному корпусі, який захищає стандартні стандарти IP68 &... щеIP69K Rating, MIL-STD-810G. Він не боїться ударів, падіння, занурення у воду, контакту з брудом, вологості та інших фізичних дій. У довжелезних доках для виживання можна додати можливість роботи декілька днів на одному заряді завдяки акумулятору ємкістю 6150 мАч.
У смартфоні встановлено Limon.in.uaЗ нами 1 рік (Хмельницький) Поскаржитись | 3 999 грн. |
UMIDIGI Bison X10 4/64GB BlackРазрешение экрана: 1600*720 px Цвет: Черный (Black) Оперативная память: 4Gb Размер экрана (Дюймы): 6,53" Mobus.com.uaЗ нами 3 роки (Кривий Ріг) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись | 4 049 грн. |