Смартфон UMIDIGI A1 Pro 16 ГБ / 3 ГБ
Відео 25Фото 26 |
UMIDIGI A1 Pro 16 ГБ / 3 ГБ
Екран:5.5 ", 1440х720 (18:9), 293 ppi, 60 Гц
Пам'ять:16 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 3 ГБ
Процесор:MediaTek MT6739
Камера:2 модулі, 13 МП
Акумулятор:3150 мАгод
Вага:173 г
Підтримка Wi-Fi 5 ГГц. Шумозаглушення. Підтримка OTG.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія UMIDIGI A (бюджет)Порівняти в таблиці →
від 3 862 грн.
6.7 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T310, камера: 2 модулі, 16 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 200 г
від 7 375 грн.
5G, 6.8 ", 395 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 900, камера: 3 модулі, 64 МП, съемка 4K, Wi-Fi 6, зарядка: fast charge, 5150 мАгод, 200 г
від 4 659 грн.
6.7 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 4 239 грн.
6.7 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 3 261 грн.
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T310, камера: 3 модулі, 16 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 225 г
від 4 085 грн.
6.7 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T610, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: 5150 мАгод, 207 г
від 5 989 грн.
6.3 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio P60, камера: 4 модулі, 32 МП, + 16 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4150 мАгод, 205 г
від 5 654 грн.
6.8 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G80, камера: 48 МП, + 16 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 225 г
від 4 470 грн.
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G25, камера: 3 модулі, 16 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 222 г
від 3 805 грн.
6.7 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T310, камера: 2 модулі, 16 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 200 г
від 4 290 грн.
6.7 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T610, камера: 3 модулі, 20 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 200 г
від 5 175 грн.
6.7 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Unisoc Tiger T610, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: 5150 мАгод, 207 г
від 7 999 грн.
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 900, камера: 3 модулі, 108 МП, + 50 МП, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г
від 3 999 грн.
5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 8.1, чистий Android, 16 ГБ, ОЗП 3 ГБ, MediaTek MT6739, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 3150 мАгод, 173 г
від 3 685 грн.
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio G25, камера: 4 модулі, 13 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 204 г
від 5 540 грн.
6.8 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G80, камера: 48 МП, + 16 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 225 г
від 6 933 грн.
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc Tiger T310, камера: 3 модулі, 16 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 225 г
від 6 799 грн.
6.3 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 10.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P60, камера: 4 модулі, 48 МП, + 16 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4150 мАгод, 205 г
від 4 080 грн.
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T310, камера: 3 модулі, 16 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 225 г
АксесуариВсі аксесуари для UMIDIGI A1 Pro →
Відеоогляди
Безрамочник, который удивил!!! Стоит всего 100$. UMIDIGI A1 Pro.
31 травня 2018129 690 переглядів
ТЕЛЕФОН МАЗОХИСТА! Как недорого разрушить свою нервную систему или обзор UMIDIGI A1 Pro
2 червня 201850 885 переглядів
UMIDIGI A1 Pro - красивый смартфон с Aliexpress за 100$ в 2018 году и ВСЕ!
3 червня 20188 646 переглядів
☆Обзор UMIDIGI A1 Pro - один из лучших смартфонов за 100$
26 травня 201817 598 переглядів
UMIDIGI A1 Pro Performance Test: Gaming & Benchmarks
14 червня 201811 348 переглядів
Чуда не произошло! Распаковка UMIDIGI A1 Pro - новый процессор - старые косяки
31 травня 20186 607 переглядів
Что нужно знать перед покупкой UMIDIGI A1 Pro ? Полный обзор смартфона - фанаты PUBG негодуют!
4 червня 20185 637 переглядів
UMIDIGI A1 Pro Распаковка самого красивого телефона за 100$
31 травня 20182 673 перегляда
Обзор Umidigi A1 Pro - очередной китайский смартфон за 100$?
4 червня 20182 080 переглядів
UMIDIGI A1 PRO обзор смартфона
29 травня 20182 576 переглядів
[Ended]GIVEAWAY!UMIDIGI A1 PRO Smartphone ! - GearBest[Ended]
25 квітня 20184 348 переглядів
umidigi a1 pro review and Giveaway!!! : king of the budget phones ? [2018]
7 серпня 2018550 переглядів
Umidigi A1 Pro Review - The Best Pound for Pound SmartPhone You Can Buy?
19 вересня 20181 159 переглядів
Finger & Face Unlock Bargain !!! Umidigi A1 Pro
11 червня 2018551 перегляд
#Umidigi #update
Umidigi A1 Pro: "A 1 new system update"
3 жовтня 2018282 перегляда
#pidginenglish #review #UmidigiA1pro UMIDIGI A1 PRO UNBOXING
1 липня 2018134 перегляда
#Umidigi #Case
Umidigi A1 Pro: "A 1 clear case"
4 серпня 2018270 переглядів
UMIDIGI A1 Pro 4G Phablet First Impressions & Quick Review
3 червня 2018166 переглядів
Umidigi A1 Pro Review
10 червня 2018663 перегляда
UMIDIGI A1 Pro unboxing US LTE bands
16 травня 2018287 переглядів
UMIDIGI A1 Pro Face ID Unlock in 0.3s Android 8.1 Oreo System
29 березня 2018540 переглядів
The very first run of UMIDIGI A1 Pro 4G Phablet
20 травня 2018670 переглядів
Unboxing UMIDIGI A1 Pro 4G Phablet
20 травня 2018431 перегляд
Clash of Clans In Umidigi A1 Pro?
Does it Perform smoothly?
27 червня 2018236 переглядів
Antutu Benchmark 6.2.7 result on UMIDIGI A1 Pro 4G Phablet
3 червня 2018510 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 33 440 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 950 грн.
камерафон, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 837 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 116 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 199 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 13 555 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 388 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 22 490 грн.
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 25 970 грн.
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г
від 27 600 грн.
гарний звук, 5G, 6.2 ", 416 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4000 мАгод, 167 г, без ЗП
від 14 469 грн.
5G, 6.74 ", 451 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 204 г